KONST / Litografier / Färglitografi 15405313
nr 1540 5313
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Signerad, numrerad 26/195, Färglitografi, bildmått: 44x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x47cm
Lisa Rinnevuo, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1972.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:41:28
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)